Baymak Kombi̇ Servi̇si̇

Baymak Kombi̇ Servi̇si̇

Bursa Onarım Servisi olarak Baymak Kombi Servisi için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


GARANTİLİ BAYMAK KOMBİ SERVİSİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Müşteri memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Baymak Kombi Servisi olarak ayrıca Baymak, Demirdöküm, Immergas, Vaillant, Viessmann, gibi markalarda da kombi servisi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

7/24 Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Acil ve tüm kombi bakım, kombi onarım, kombi arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA