Tv Servi̇si̇
bursa tv servisi,tv arıza, tv tamir, tv tamir bursa,televizyon arıza, televizyon tamiri, en takın televizyon tamircisi, bursa televizyon tamircisi, bursa televizyon servisi

Tv Servi̇si̇

Bursa Onarım Servisi verdiği tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


GARANTİLİ TV TELEVİZYON SERVİSİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Müşteri memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Arçelik, Beko, Dijitsu, Fujitsu, Grundig, Hitachi, Lg, Philips, Samsung, Sharp, Sony, Sunny, Telefunken, Toshiba, Vestel gibi markalarda televizyon servisi tamir ve onarım hizmeti konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorunuzu çözüyoruz.

7/24 Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Acil tv arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA