Kli̇ma Servi̇si̇ Orhaneli̇
  • Anasayfa
  • Kli̇ma Servi̇si̇ Orhaneli̇

Kli̇ma Servi̇si̇ Orhaneli̇

Bursa Onarım Servisi olarak Orhaneli Klima Servisi için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


ORHANELİ KLİMA TAMİR, SERVİS, BAKIM ve ONARIM HİZMETLERİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sağladığımız müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

Orhaneli Klima Servisi olarak Airfel, Arçelik, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Fujitsu, Hitachi, Immergas, Lg, Mitsubishi, Panasonic, Regal, Samsung, Sanyo, Sharp, Vaillant, Viessmann, York gibi markalarda klima servisi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

En uygun en ekonomik fiyatlarla klima bakımı, klima onarımı, klima servisi, klima tamiri için 7/24 günün her saatinde hizmetinizdeyiz.
Orhaneli ilçesinde acil ve tüm klima bakım, klima onarım, klima arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA