Vai̇llant Kli̇ma Servi̇si̇
  • Anasayfa
  • Vai̇llant Kli̇ma Servi̇si̇

Vai̇llant Kli̇ma Servi̇si̇

Bursa Onarım Servisi olarak Vaillant Klima Servisi için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


GARANTİLİ VAİLLANT KLİMA SERVİSİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Müşteri memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Vaillant Klima Servisi olarak ayrıca Airfel, Arçelik, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Cartel, Daikin, Demirdöküm, Fujitsu, Hitachi, Immergas, Lg, Mitsubishi, Panasonic, Regal, Samsung, Sanyo, Sharp, Viessmann, York gibi markalarda da klima servisi bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

7/24 Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Acil ve tüm klima bakım, klima onarım, klima tamir, klima arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA