Beyaz Eşya Servi̇si̇ Osmangazi̇
  • Anasayfa
  • Beyaz Eşya Servi̇si̇ Osmangazi̇

Beyaz Eşya Servi̇si̇ Osmangazi̇

Bursa Onarım Servisi olarak Osmangazi Beyaz Eşya Servisi için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


OSMANGAZİ BEYAZ EŞYA TAMİR, SERVİS, BAKIM ve ONARIM HİZMETLERİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sağladığımız müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

Osmangazi Beyaz Eşya Servisi olarak Amana, Arçelik, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, Franke, Gaggenau, Immergas, Lg, Liebherr, Miele, Panasonic, Profilo, Samsung, Sharp, Siemens, Teka, Vaillant, Viessmann gibi markalarda Beyaz Eşya servisi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

En uygun en ekonomik fiyatlarla beyaz eşya bakımı, beyaz eşya onarımı, beyaz eşya servisi, beyaz eşya tamiri için 7/24 günün her saatinde hizmetinizdeyiz.

Osmangazi ilçesinde acil ve tüm beyaz eşya bakım, beyaz eşya onarım, beyaz eşya arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA