Sunny Servi̇si̇
bursa kombi servisi,kombi arıza,klima arıza,kombi bakım,klima bakım,buderus servisi,vaillant servisi,viessmann servisi,immergas servisi,demirdöküm servisi,garantili kombi servisi,garantili klima servisi,kombi bakımı bursa,kombi tamiri bursa,klima tamiri bursa,en yakın kombici,en yakın kombi servisi, açık kombi servisi, acil kombi servisi

Sunny Servi̇si̇

Bursa Onarım Servisi sunny markasına verdiği tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


GARANTİLİ SUNNY SERVİSİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Müşteri memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Sunny haricinde Buderus, Baymak, Immergas, Vaillant, Viessmann, Demirdöküm, Airfel, Amana, Arçelik, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Dijitsu, Franke, Fujitsu, Gaggenau, Grundig, Hitachi, Lg, Liebherr, Miele, Mitsubishi, Panasonic, Philips, Profilo, Regal, Samsung, Sanyo, Sharp, Smeg, Sony, Teka, Telefunken, Toshiba, Vestel, York, Alarko gibi markalarda da servis bakım ve onarım hizmetini veriyoruz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorunuzu çözüyoruz.

7/24 Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Acil arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA