Samsung Beyaz Eşya Servi̇si̇
  • Anasayfa
  • Samsung Beyaz Eşya Servi̇si̇

Samsung Beyaz Eşya Servi̇si̇

Bursa Onarım Servisi olarak Samsung Beyaz Eşya Servisi için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 

Firmamız sizlerin garanti kapsamından çıkmış tüm beyaz eşyalarınızın tamir işlemini en iyi kapsamlı ve garantili şekilde sizlere sunuyor ve her daim sunduğumuz hizmetin de arkasında duruyoruz.

GARANTİLİ SAMSUNG BEYAZ EŞYA SERVİSİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sağladığımız müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

Samsung Beyaz Eşya Servisi olarak ayrıca Amana, Arçelik, Baymak, Beko, Bosch, Buderus, Demirdöküm, Franke, Gaggenau, Immergas, Lg, Liebherr, Miele, Panasonic, Profilo, Sharp, Siemens, Teka, Vaillant, Viessmann gibi markalarda da beyaz eşya servisi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

7/24 Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Acil ve tüm beyaz eşya bakım, beyaz eşya onarım, beyaz eşya arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz.

 


Servis Markaları
TIKLA ARA