Tv Televi̇zyon Servi̇si̇ Büyükorhan
  • Anasayfa
  • Tv Televi̇zyon Servi̇si̇ Büyükorhan

Tv Televi̇zyon Servi̇si̇ Büyükorhan

Bursa Onarım Servisi olarak Büyükorhan Tv Televizyon Servisi için tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermekteyiz. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


BÜYÜKORHAN TV TELEVİZYON TAMİR, SERVİS, BAKIM ve ONARIM HİZMETLERİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Güler yüzlü personelimiz ve kaliteli hizmetimiz ile sağladığımız müşteri memnuniyeti bizim için çok önemli.

Büyükorhan Tv Televizyon Servisi olarak Arçelik, Beko, Dijitsu, Fujitsu, Grundig, Hitachi, Lg, Philips, Samsung, Sharp, Sony, Sunny, Telefunken, Toshiba, Vestel gibi markalarda klima servisi bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorununuzu çözüyoruz.

En uygun en ekonomik fiyatlarla tv tamir, televizyon arızası, tv servisi, televizyon servisi ve tamiri için 7/24 günün her saatinde hizmetinizdeyiz.
Büyükorhan ilçesinde acil ve tüm televizyon tamiri ve tv arızalarınız için bizi arayabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA