Amana Servi̇si̇ Orhangazi̇
  • Anasayfa
  • Amana Servi̇si̇ Orhangazi̇

Amana Servi̇si̇ Orhangazi̇

Bursa Onarım Servisi amana markasına verdiği tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


GARANTİLİ AMANA SERVİSİ ORHANGAZİ

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Müşteri memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Amana haricinde Buderus, Baymak, Immergas, Vaillant, Viessmann, Demirdöküm, Airfel, Arçelik, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Dijitsu, Franke, Fujitsu, Gaggenau, Grundig, Hitachi, Lg, Liebherr, Miele, Mitsubishi, Panasonic, Philips, Profilo, Regal, Samsung, Sanyo, Sharp, Smeg, Sony, Sunny, Teka, Telefunken, Toshiba, Vestel, York, Alarko gibi markalarda da servis bakım ve onarım hizmetini veriyoruz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorunuzu çözüyoruz.

7/24 Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Acil arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA