Alarko Servi̇si̇ Çi̇ftli̇kköy
  • Anasayfa
  • Alarko Servi̇si̇ Çi̇ftli̇kköy

Alarko Servi̇si̇ Çi̇ftli̇kköy

Bursa Onarım Servisi alarko markasına verdiği tüm tamir bakım ve onarım hizmetlerine 1 yıl işçilik ve parça garantisi vermektedir. Hızlı ve gün içinde yerinde servis hizmeti veren firmamız, konusunda uzmanlaşmış, profesyonel teknik ekibi ve donanımlı mobil araçlarıyla siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Firmamızdan aldığınız tüm servis hizmetlerinde servis ekiplerimiz onarım ve bakım işlemlerini tamamladıktan sonra size garanti evraklarını onaylayarak bırakacaktır. Servis personelimizin size vermiş olduğu garanti belgesi siz değerli müşterilerimizi garanti altına almaktadır. Cihazınızdaki aynı sorunun tekrarlanması durumunda ücretsiz servis kaydında bulunabilirsiniz. 


GARANTİLİ ALARKO SERVİSİ ÇİFTLİKKÖY

12 yıllık servis tecrübemiz ile %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikamızın arkasındayız. Müşteri memnuniyetiniz bizim için çok önemli.

Alarko haricinde Buderus, Baymak, Immergas, Vaillant, Viessmann, Demirdöküm, Airfel, Amana, Arçelik, Beko, Bosch, Cartel, Daikin, Dijitsu, Franke, Fujitsu, Gaggenau, Grundig, Hitachi, Lg, Liebherr, Miele, Mitsubishi, Panasonic, Philips, Profilo, Regal, Samsung, Sanyo, Sharp, Smeg, Sony, Sunny, Teka, Telefunken, Toshiba, Vestel, York gibi markalarda da servis bakım ve onarım hizmetini veriyoruz. Konusunda uzman personel kadromuzla aynı gün yerinde sorunuzu çözüyoruz.

7/24 Günün her saatinde hizmetinizdeyiz. Acil arızalarınızda bize güvenle ulaşabilirsiniz.


Servis Markaları
TIKLA ARA